Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelov, 80x60 cm

Kód: 0909
€75,99 €63,33 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Výbeh z ocele, čierny, pre domácich miláčikov, skladá sa z 8 panelov, uzamykateľné dvierka pre vonkajšie aj vnútorné využitie,  80 x 60 cm. Hľadáte výbeh, ktorý môžete postaviť svojim maznáčikom doma aj vonku? Potom pre Vás máme potešujúcu správu. Výbeh je vyrobený z oceľového drôtu, ktorý je odolný proti korózii, zaisťuje vysokú stabilitu a bezpečnosť. Zaoblené hrany a rohy znižujú riziko zranenia. Obsahuje spodné plastové krytky, ktoré chránia Vašu podlahu pred poškriabaním, čo umožňuje použitie výbehu aj vo vnútri domu. Možno teda ľubovoľne umiestniť tam, kde práve miláčikov potrebujete mať. Vertikálna vzdialenosť medzi tyčami je cca 3,4 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelov, 80x60 cm

Ohrádka pre štěňatá a ďalšie zvieratá,  Stabilná odolná konštrukciauzamykateľné dvierka, pre vonkajšie aj vnútorné využitie8 mriežkových panelov, rozmery 80 x 60 cm .

vybeh-pre-psy-a-jine

Pre aké zvieratá je ohrádka vhodná? 

Ohrádka je určena pre  šteňatá  a pre  rasy psov malého vzrastu.  Je teda vhodná pre plemená ako  ČivavaYorkshirský teriérTrpasličí pinčMopsFrancúzsky buldog  a ostatné  plemená do výšky 31 cm v kohútiku.

Využitie výbehu

Výbeh  poskytuje bezpečné prostredie  a  zamedzuje situáciám ako je útek  na ulici  alebo kontakt s jedovatými rastlinami  či  nebezpečnými predmetmi.  Pokiaľ budete výbeh používať vo vnútri,  môže Váš domov chrániť pred možným poškodením  Vášho vybavenia (hryzenie nábytku, škrabanie). Výbeh je ideálny na výcvik základných povelov,  vytýčený priestor  pomáha šteňatám sústrediť sa  a znižuje rušivé vplyvy.  Možno ho vybaviť pohodlnými pelechmi, hračkami a vodou s jedlom, čo zaistí komfort a potreby Vašich chlpáčov. Sú  ľahko zostaviteľné  a  prenosné,  môžete výbeh  použiť  ako na záhrade, tak vo vnútri  domu podľa potreby. Umožňuje postupné zvykanie zvierat na nové prostredie a ľudí, čo je dôležité pre ich socializáciu a celkové správanie.  Do výbehu  ľahko prejdete cez otváracie dvierka , ktoré sú  vo výške 17,5 cm , aby malé zvieratá nemohli pri otvorení dvierok uniknúť.


Technická špecifikácia

  • Príslušenstvo: 8 tyčí
  • Rozmery dverí: 32,5 x 42,5 cm
  • Rozmer vodorovnej tyče: Ø 4,2 mm
  • Vertikálna vzdialenosť medzi dverami: cca 3,4 cm
  • Západka dverí: Ø 4,2 mm
  • Celkové rozmery: 80 x 60 cm

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFOhrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelov, 80x60 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg
Rozmery balenia: 83x63x13,5 cm
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)