Parenisko, fóliovník HNK 120x60x60 cm

Kód: 0758
€34,99 €29,16 bez DPH
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Položka bola vypredaná…

Parenisko na pestovanie rastlín, z PVC priehľadnej fólie, 2 rolovacie okná na zips, 2 upevňovacie šnúrky, rozmery 120x60x60cm. Ak hľadáte skvelé parenisko, ktoré zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na klíčenie a dostatok vlhka k rastu, tak ste tu správne. Praktické priehľadné parenisko ochráni Vaše rastliny pred prízemnými mrazíkmi, prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy a poslednú úrodu môžete zbierať aj v novembri pred prvým väčším ochladením. Parenisko hlavne urýchľuje klíčenie rastlín, zlepšuje vitalitu mladých rastlín a chráni ich pred škodcami. Také parenisko rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Parenisko, fóliovník HNK 120x60x60 cm

Parenisko / fóliovník, priehľadná PVC fólia, konštrukčné tyče z ocele, tyče s priemerom 16mm, 2 rolovacie okná na zips s upevňovacími šnúrkami, rozmery 120x60x60 cm. 

Pre aké rastliny je parenisko určené? 

Parenisko je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, ale dobre sa v ňom darí reďkovkám, šalátom a vlhkomilným bylinkám. Možno ho využiť aj na predpestovanie kvetov. 

pareniste-parenisko-plodiny

Materiál a vybavenie pareniska

Vďaka praktickej priehľadnej PVC fólii budete mať vždy prehľad o aktuálnom stave rastlín. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 16 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta. Vetranie a tiež priestor na manipuláciu s rastlinami v parenisku ponúkajú 2 rolovacie okná, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať šnúrkami. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pareniská
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)