Elektrický šrotovník na obilie s 20l barelom MILL ET - HP 0,75kW +DARČEK - sita ku šrotovníku v hodnote €29,99,-

Kód: 0272
€159,99 €133,33 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 15-115kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 0,75kW. Tento menší ľahko prenosný šrotovník je veľmi obľúbený u chovateľov. Šrotovanie obilie, strukoviny, kukurice, ryže a ďalších plodín, zvládnenete s týmto šrotovník ľavou zadnou. Elektrický šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehratie, takže sa do šrotování môžete pustiť naplno a všetko pobeží ako po masle. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Výborné na tomto šrotovníku je, že namleté šrot si môžete ihneď uskladniť v 20l zásobníkovom barelu a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Údržba šrotovníka zaberie len chvíľočku a vydží Vám niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW

Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 0,75 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 15-115kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 20l. Elektrický šrotovník na obilie ET je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.


Násypka šrotovníka

Násypka šrotovníka je v tvare lievika, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu šrotovanie suroviny dovnútra smerom k nožom, ktoré sešrotují na požadovanú hrubosť podľa zvoleného sita.

Elektrický šrotovník je vhodný ku šrotovanie kukurica, pšenica, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Je možné používať aj na šrotovanie sladu na výrobu piva či k spracovaniu bylín a plodov pre prípravu čajov.

ET b

POZOR! - nie je určený pre spracovanie olejnín (upchala by sa sita).


Výkon šrotovníka

Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a pohybuje sa v rozmedzí 15 - 35 - 80 - 115kg/hod - čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovanie. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Celkom budete teda mať k dispozícii 4 sita.

srotovnik-darcek-sita-li-lia

Zásobníkový barel na šrot

Akonáhle bude surovina sešrotována podľa zvoleného sitá na požadovanú hrubosť, prepadne do zásobníkového barelu, ktorý má objem 20l. Po ukončovaní šrotovanie je možné barel uzavrieť vekom s poistným zámkom a v tomto barelu suroviny uchovávať po dobu potreby.

Zásobníkový barel na šrot ET


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW

Dodatočné parametre

Kategória: Šrotovníky na obilie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Rozmery balenia: 40x40x48 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)