Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE, set 2 ks

Kód: 0573
€5,49 €4,58 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024

Prírodný pachový odpudzovač mačiek s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o vosk, účinnosť je 3 - 6 mesiacov. Vyriešte problémy s mačkami na záhrade, alebo pozemku. Skvelý prírodný pachový odpudzovač mačiek, ktorý Vám pomôže v boji s mačkami, obsahuje balenie psej srsti, ktorá pochádza z niekoľkých vybraných psích salónov. Srsť je tepelne ošetrená a obohatená o odpudivý pach a rastlinný vosk, ktorý predlžuje pachový účinok. Pach, ktorý odpudzovač vydáva, je pre mačku nepríjemný a pachom ošetreným miestam sa mačka vyhýba. Tento bio odpudzovač má jednoduchú inštaláciu, stačí ho zavesiť a on už urobí prácu za Vás. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE, set 2 ks

Pachový odpudzovač mačiek vo forme vrecúšok so psou srsťou, v balení 2x vrecko so šnúrkou, tepelne ošetrená psia srsť s pachovou látkou, ošetrená voskom pre dlhší účinok, účinnosť 3 - 6 mesiacov, jednoduchá a rýchla inštalácia.

kunagone-kocky-set2-2


Cieľový organizmus

Odpudzovač je určený k odpudzovaniu mačiek, napríklad mačiek domácich, mačiek túlavých, alebo mačiek divokých.

odpudive-kocky

Oblasť použitia

Odpudzovač je možné použiť na záhrade, keď už ste zaznamenali prítomnosť mačky alebo ako prevenciu proti vniknutiu mačky na Váš pozemok. Môžete ho tiež použiť v poľnohospodárskych stavbách, altánkoch, kôlňach alebo všade tam, kde ste našli stopy po mačkách alebo ako preventívne opatrenie proti vniknutiu mačky.

kunagone-kocky-set

Príprava a a
plikácia

Odpudzovač stačí vybrať z vrecka a potom ho jednoducho zavesíte do Vami vybraného priestoru, tak aby ste zabránili prístupu detí a iných zvierat. Dbajte tiež na poveternostné podmienky, aby sa neznižovala účinnosť cez odviatie pachu vetrom.

kunagone-kocky-set-3

Účinnosť

Účinnosť je 3 až 6 mesiacov podľa plochy a podmienok okolia. Jedno vrecko pôsobí v okruhu 3m. Vrecká by sa mali pravidelne meniť každých 3 až 6 mesiacov pre zaistenie dlhodobej ochrany.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmery balenia: 8x8x9 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)