Pachový odpudzovač kún KUNAGONE, balení 1ks

Kód: 0569
€4,79 €3,99 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Prírodný pachový odpudzovač kún s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o vosk, účinnosť je 3 - 6 mesiacov. Vyriešte problémy s kunou v motore auta, na pôde, alebo okolo kurníka. Skvelý prírodný pachový odpudzovač kún, ktorý Vám pomôže v boji s kunami, obsahuje balenie psej srsti, ktorá pochádza z niekoľkých vybraných psích salónov. Srsť je tepelne ošetrená a obohatená o odpudivý pach a rastlinný vosk, ktorý predlžuje pachový účinok. Pach, ktorý odpudzovač vydáva, je pre kunu nepríjemný a pachom ošetreným miestam sa kuna vyhýba. Tento bio odpudzovač má jednoduchú inštaláciu, stačí ho zavesiť a on už urobí prácu za Vás.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač kún KUNAGONE, balení 1ks

Pachový odpudzovač kún vo forme vrecka so psou srsťou, balenie 1x vrecko, šnúrka a štítok, tepelne ošetrená psia srsť s pachovou látkou, ošetrená voskom pre dlhší účinok, účinnosť 3 - 6 mesiacov, jednoduchá a rýchla inštalácia.

kunagone-uvod-2

 


Cieľový organizmus

Odpudzovač je určený k odpuzovaniu kún - napríklad kuna skalná (Martes foina), kuna lesná (Martes martes) a ďalšie.

kuna-skalni-lesni_01

Oblasť použitie

Odpudzovač je možné použiť v aute, keď už ste zaznamenali prítomnosť kuny (rozhryzené káble, izolácie a i.) alebo ako prevenciu proti vniknutiu kuny pod kapotu auta. Môžete ho tiež použiť na povale, v pivnici a v kurníku, alebo všade tam, kde ste našli stopy po kunách alebo ako preventívne opatrenie proti vniknutiu kuny.

kunagone-instalace-2

Příprava a a
plikace

Odpudzovač stačí vybrať z vrecka, ku šnúrke pripevniť štítok, na ktorý sa poznačí dátum inštalácie. Potom ho jednoducho zavesíte do Vami vybraného priestoru, tak aby ste zabránili prístupu detí a iných zvierat. Dbajte tiež na poveternostné podmienky, aby sa neznižovala účinnosť cez odviatie pachu vetrom.
Upozornenie: Vrecko sa nesmie umiestňovať na časti motora, ktoré se za chodu rozpalujú. 

  • v automobile pod kapotu aplikujte 1 až 2 vrecká
  • v interiéri (podkrovie, garáž, pivnica a podobne) aplikujte 2 až 6 vreciek, podľa veľkosti priestoru (jedno vrecko je na okruh cca 3m)

kunagone-instalace-3

Účinnosť

Účinnosť je 3 až 6 mesiacov podľa plochy a podmienok okolia. Jedno vrecko pôsobí v okruhu 3m. Vrecká by sa mali pravidelne meniť každých 3 až 6 mesiacov pre zaistenie dlhodobej ochrany. Odporúčame poznačiť na štítok dátum inštalácie.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFPachový odpudzovač kún KUNAGONE

Dodatočné parametre

Kategória: Odchytové pasce a odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmery balenia: 8x8x9 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)