Dvojposchodová búda pre mačky z EKO plastu KERBL EMILA 49x55x82 cm

Kód: 0600
€177,99 €148,33 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

 Búda pre mačku, EKO plast, výborné izolačné schopnosti, dve priechodné poschodia, troje dvierka, rozmery: 49  x 55 x 82 cm. Pokiaľ hľadáte vonkajší domček pre mačku na leto i zimu, potom pre Vás máme bezva tip. Búda pre mačku vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu ponúka dobré izolačné vlastnosti a navyše je odolná voči UV žiareniu . Tento praktický domček pre mačky preto bude môcť celoročne zdobiť Vašu záhradu alebo balkón. Eko plast sa navyše vyznačuje tým, že sa  nekrúti, nepraská, neplesniví, neprepúšťa vodu a jednoducho sa čistí. Mačacie domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka bočnému okienku. Nemusí sa báť ani vetra, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojposchodová búda pre mačky z EKO plastu KERBL EMILA 49x55x82 cm

Dvojposchodový domček pre mačku  z inovatívneho EKO plastu s rozmermi 49x55x82 cm. Jedná sa o celoročnú búdu vhodnú aj pre dve mačky s výbornými izolačnými schopnosťami, tromi dvierkami, dvoma priechodnými poschodiami, a odnímateľnými závesmi, ktoré maznáčika chránia pred vetrom a chladom.

Domček pre mačku ľahko zložíte vďaka predvŕtaným otvorom a  pomocou prehľadného obrázkového návodu.

Rozmery domčeka

Vonkajšie rozmery  celého domčeka pre mačky sú 49 x 55 x 82 cm. Rozmery podlahy43 x 42 cm. Rozmery dvierok 16,5 x 16,5 cm.  

Návrh bez názvu (60)

 Vybavenie domčeka

Domček pre mačky má hneď tri vstupy a vnútorný priechod, ktorým môže mačka ľubovoľne preliezť z jedného do druhého. Bočné dvierka slúžia tiež ako okienko pre zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka sú vybavené závesom s výklopnými priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru. V letnom období je možné záves jednoducho odňať.

Návrh bez názvu (58)


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo)  má hmotnosť cca 15 kg. Nesmiernou výhodou tohto materiálu je, že  dobre izoluje, je  vodeodolný  a bezúdržbový . Búda pre mačku vyrobená z EKO plastu je  odolná proti UV žiareniu a vplyvom počasia  všetkých ročných období. EKO plast  sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská a neplesniví. Tento materiál má veľmi hladký povrch, ktorý sa ľahko umýva a čistí a taktiež nevstrebáva nepríjemné pachy.

Návrh bez názvu (59)

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)