Dvierka pre mačky na mikročip KERBL CAT MATE, 4-cestné, biele

Kód: 0797
€129,99 €108,33 bez DPH
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Priechodné dvierka na mikročip, pre až 30 mačiek, s LED displejom, priehľadnou klapkou, tesnením, 4 spôsoby nastavenia priechodu. Ak máte doma večného mačacieho alebo psieho dobrodruha, určite oceníte tieto nadčasové dvierka, ktoré poskytnú Vašim maznáčikom slobodu pohybu von aj dovnútra. Unikátny systém rozpoznávania čipu Vašej mačky zabráni vstupu nechcených návštevníkov. Dokonca môžete dvierka nastaviť až pre 30 mačiek! Dvierka môžete rôzne nastavovať v 4 rôznych kombináciách priechodu, vďaka otočnému zámku. Magnetická západka na priehľadnej polymérovej klapke dvierok sa postará, aby sa klapka po prechode mačky vždy uzavrela. Navyše je klapka dvierok vzduchotesná a tak nedochádza k úniku tepla ani k prievanu. Klapku je možné umiestniť na dvere, panely alebo steny s hrúbkou do 85 mm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvierka pre mačky na mikročip KERBL CAT MATE, 4-cestné, biele

Dvierka pre mačky na mikročip, nastavenie až pre 30 mačiek, na dvere/panely/múry do hrúbky 85mm, LED displej, po registrácii čipu bliká, 4-cestný otočný zámok, magnetická západka, priehľadná polymérová klapka, vzduchotesné tesnenie, rozmery dvierok 19,7x24,6cm, rozmery otvoru 17,3x19,8cm. 

Pre aké zvieratá sú dvierka vhodné? 

Dvierka sú určené pre mačky aj pre mačiatka. Odporúčame mačku najskôr zmerať, aby ste sa uistili, či sú dvierka pre ňu veľkostne vhodné

dvierka-pre-kostky-na-mikrocip-kerbl-cat-mate_02-text

Montáž a nastavenie dvierok

Vždy postupujte podľa pribaleného návodu. Pred samotnou montážou dvierok je potrebné vyrezať do dverí alebo steny otvor, na ktorý dvierka osadíte. Naskenujte čip Vašej mačky a dvierka podľa návodu namontujte na dvere. Následne si môžete vybrať zo 4 spôsobov prechodu cez dvierka (uzavreté, otváranie len von, otváranie iba dovnútra, otváranie von aj dovnútra) a nastaviť si ich otočným prepínačom. 

dvirka-pro-kocky-na-mikrocip-kerbl-cat-mate_01-text-SK

Vybavenie dvierok pre mačky

Dvierka pre mačky obsahujú inteligentný systém snímania podkožného mikročipu Vašej mačky, vďaka ktorému sa následne dvierka otvoria, keď zaznamenajú čip mačky. Dvierka majú magnetickú západku, ktorá klapku dvierok po každom prieleze uzavrie a tak sa nestane, že by boli dvierka pootvorené a unikalo by teplo. Klapka dvierok je opatrená tiež tesnením proti prievanu a tak sú dvierka úplne vzduchotesné

Návod na použitie na stiahnutie: 
PDF s logom A1Dvierka pre mačky na mirkočip KERBL CAT MATE, 4-cestné, biele

Dodatočné parametre

Kategória: Dvierka pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)