Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT

Kód: 0424
€279,99 €233,33 bez DPH
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Dvojposchodová králikáreň, pre 2 králiky, zakrpatené králiky alebo morčatá, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 118 x 61 x 130 cm. Pokiaľ hľadáte praktickú dvojposchodovú králikáreň, máme pre Vás skvelý tip. Drevená dvojposchodová králikáreň poskytne králikom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Obe poschodia králikárne sú voľne priechodné, priechod je však možné uzavrieť. Do králikárne budete mať jednoduchý prístup cez štvory samostatné dvierka. Králikáreň je navyše vybavená aj bočnými dvierkami, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia).

Detailné informácie

Podrobný popis

Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT

Drevená dvojposchodová králikáreň pre chov králikov a morčiat s rozmermi 118 x 61 x 130 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľnými trusníkmi pre ľahké čistenie a dvoma poschodiami, ktorých priechod je možné uzavrieť. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú štyri samostatné dvierka.

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 118 x 61 x 130 cm, výška jedného poschodia je 50 cm. Dvojposchodová králikáreň poskytuje pohodlie pre dvoch králiky, trpasličie králiky, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne

Maznáčikovia budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Králiky môžu odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá im ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou. Táto časť s mriežkou je opatrená rolovacou zástenou pre ochranu pred nepriazňou počasia. Obe dve poschodia králikárne môžu byť priechodné alebo je možné jednotlivé poschodia od seba oddeliť a uzavrieť. Králikáreň má celkom štyri samostatné predné dvierka a jedno bočné dvierka, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia). Králikáreň je umiestnená na štyroch plastových nastaviteľných nôžkach.
APARTMENT  2

Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčia vyberateľné plastové trusníky umiestnené na každom poschodí králikárne, ktoré stačí vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.
APARTMENT  1

Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 36 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným bitúmenovým materiálom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT

Dodatočné parametre

Kategória: Králikárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 39 kg
Rozmery balenia: 118x65x32 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)