Výbeh pre hlodavce s podhrabovou zábranou KERBL 180 x 90 x 75 cm

Kód: 0421
€87,99 €73,33 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Výbeh pre králiky, morčatá a hlodavce, rozmery 180x90x75 cm, zábrana proti podhrabaniu, jednoduchá montáž, pozinkovaný kov. Pokiaľ hľadáte priestranný a stabilný výbeh pre svojich miláčikov, máme pre Vás skvelý tip. Klietkový výbeh je na spodných hranách vybavený zábranou proti podhrabaniu. Vrchné krytie zabraňuje zvieratám výbeh preskočiť a tiež tvorí spoľahlivú ochranu pre zvieratá vo vnútri výbehu pred napadnutím psami, mačkami, kunami, ale aj dravcami. Výbeh môžete na záhrade jednoducho zostaviť. Výbeh je vybavený ochrannou plachtou, ktorá králiky bude chrániť pred priamym slnkom. Výbeh vyrobený z pozinkovaného kovu Vám bude robiť radosť po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výbeh pre hlodavce s podhrabovou zábranou KERBL 180 x 90 x 75 cm

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavcerozmery 180 x 90 x 75 cm. Ide o priestranný výbeh pre králiky, ktorý je na spodných hranách vybavený zábranou proti uniku a zhora plachtou chrániacou pred slnkom. Výbeh môžete ľahko zložiť, výbeh je vyrobený z pozinkovaného kovu.

Pre aké druhy zvierat je výbeh určený

Výbeh s ochranou proti podhrabaniu je vhodný pre králikov, morčatá či iné hlodavce.

Využitie výbehu

Vonkajší výbeh je na spodných hranách vybavený zábranou proti podhrabaniu a vrchné krytie naopak zabraňuje zvieratám výbeh preskočiť. Výbeh tiež tvorí spoľahlivú ochranu pre zvieratá vo vnútri výbehu pred napadnutím psami, mačkami, kunami, ale aj dravcami. Svojich miláčikov tak budete môcť nechať na tráve na čerstvom vzduchu úplne bez obáv. Výbeh počas chvíľky zmontujete a môžete naň pripevniť kryciu plachtu, ktorá králiky bude chrániť pred priamym slnkom.

KERBL 230x115x70 cm

Technická specifikácia

  • Rozmer: 180 x 90 x 75 cm
  • Rozteč mreží: 3 cm
  • Počet dvierok: 2
  • Materiál: pozinkovaný kov

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11.5 kg
Rozmery balenia: 95x57x10 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)