Ochranná sieť proti dravcom KERBL 10x10 m

Kód: 0911
€114,99 €95,83 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Čierna ochranná sieť, polyetylén, odolná voči UV žiareniu a poveternostným podmienkam, oka 60x60mm a zosilnenými okrajmi, 10x10m. Ak hľadáte efektívny spôsob, ako chrániť hydinu, ovocné stromy alebo jazierko pred nežiaducimi návštevníkmi, naša sieť proti vtákom je ideálnou voľbou. Tento produkt je nielen praktický, ale aj univerzálny, čo ho robí vhodným pre záhradkárov i farmárov. Sieť poskytuje spoľahlivú ochranu vďaka svojej vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Zosilnené okraje zaisťujú väčšiu pevnosť a uľahčujú inštaláciu. Polyetylén je cenený materiál vďaka svojej odolnosti, pružnosti, ľahkej spracovateľnosti a recyklovateľnosti, čo z neho robí ideálnu voľbu pre mnoho priemyselných i každodenných aplikácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranná sieť proti dravcom KERBL 10x10 m

Ochranná sieť proti dravcom, do výbehov, ochrana jazierok, voliérodolná proti UV žiareniu a poveternostným vplyvomzosilnené okraje pre pružné upevňovacie body, materiál polyetylén, veľkosť oka 60 x 60 mm, veľkosť siete 10 x 10 m. 

ochranne-site-ilustracne

Využitie ochrannej siete

Ochrana zvierat: Poskytuje bezpečie pre holuby, sliepky a ďalšie domáce vtáctvo pred útokmi zo vzduchu, ako sú dravé vtáky. Môže tiež prispievať k ochrane pred šírením chorôb od voľne žijúceho vtáctva.

Ochrana plodín: Efektívne chráni ovocné stromy a kríky pred vtáctvom. Ideálne pre čerešne, arónie, maliny, ríbezle a ďalšie ovocné plodiny. Sieť vytvára pevnú bariéru, ktorá zamedzuje vtákom prístup k plodom.

Záhradné bariéry: Sieť je ideálna na vytvorenie ochranných bariér na balkónoch, pergolách alebo okolo výbehov. 

Ochrana vodných plôch: Chráni jazierka pred útokmi nielen zo vzduchu. Ak máte nejaké rybky alebo vodné živočíchy a chcete ich uchrániť pred dravcami alebo inými lovcami ako sú napríklad mačky. 

Poľnohospodárske využitie: Perfektné pre sady, vinice a farmy. Sieť pomáha znížiť straty plodín spôsobené vtákmi, čím zvyšuje výnosy a zaisťuje lepšiu ekonomickú efektivitu vašej produkcie.

Oddelený chov vtákov: Sieť môže byť použitá pre oddelený chov určitých druhov vtákov alebo hydiny, chráni ich pred predátormi a zabraňuje náletom cudzieho vtáctva.

ochranna-sit-drubez

Vlastnosti

Sieť má zvýšenú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Zostáva pevná a funkčná aj v náročných klimatických podmienkach, takže sa nemusíte obávať jej poškodenia slnečným žiarením alebo nepriaznivým počasím. Zachováva svoj tvar a veľkosť aj po dlhodobom používaní. Zosilnené okraje, pružné upevňovacie body pre jednoduché a bezpečné inštalovanie. Zosilnené okraje pridávajú sieti na odolnosti a uľahčujú jej pripevnenie na rôzne štruktúry.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné siete proti dravcom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Rozmery: 10 x 10 m
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)