Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 1kg - balenie 12ks

Kód: 0312B
€149,88 €124,90 bez DPH €10,41 / 1 ks
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov papagájov, kanárikov a ďalšieho vtáctva, podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Jedná sa o kvalitný doplnok stravy, ktorý prináša okrasné aj exotickému vtáctvu veľa benefitov. Minerálne krmivo s obsahom celého komplexu vitamínov a minerálnych látok prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín a podporuje celkový dobrý zdravotný stav exotického vtáctva. Mláďatá sa vďaka nemu krásne vyvíjajú a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich životaschopnosť i tvorbu imunitného systému. Vitamíny podporujú preperenie a stimulujú tvorbu nádherného operenia vtákov, pretože obsahujú farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 1 kg škatuľka

Vitamíny a minerály pre papagáje, kanáriky, andulky a iné okrasné a exotické vtáctvo 1 kg. Prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín. Podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, životaschopnosť a správny vývoj mláďat. Celkovo podporuje dobrý zdravotný stav okrasných a exotických vtákov. Podporuje preperenie a stimuluje tvorbu nádherného operenia vtákov. Prípravok obsahuje farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria a probiotikum pre lepšiu činnosť tráviacej sústavy. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do krmiva viď tabuľka nižšie. Jedna plná čajová lyžička obsahuje cca 5 g.

 Bežný chov  Obdobie rozmnožovnia a odchovu mláďat
 Drobný vták (napr. kanárik)  0,2g na ks/deň  0,3-0,4g na ks/deň
 Malý vták (napr. andulka)  0,4g na ks/deň  0,6-0,8g na ks/deň
 Strední vták (napr. amazoňan)  0,6g na ks/deň  0,9-1,2g na ks/deň
 Veľký vták (napr. ara)  1g na ks/deň  1,2-1,6g na ks/deň


Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Vitamin C, Niacínamid, D-Pantotenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, Cholín, Betakaroten, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén, Barviva: Lutein, Kanthaxanthin

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Množstevné balenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)