Domček pre kačky DUCKY S

Kód: 0355
€149,99 €124,99 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Domček pre kačky, otváracia strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozmery: 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi komfortný domček pre kačky, ktorý je ideálny pre všetky záhrady, parky i prírodné rezervácie. Kačice budú v tomto domčeku v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi. Domček navyše vďaka veľmi dobrej prirodzenej izolácii materiálu ponúkne príjemné prostredie v horúcom aj chladnom počasí. Čistenie domčeku zvládnete behom pár minút vďaka praktickej otvárateľnej streche. Domček pre kačky vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Vám bude slúžiť mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domček pre kačky DUCKY S

Domček pre kačky s rozmermi 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačky vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

Rozmery domčeku pre kačky

Vonkajšie rozmery celého domu sú 60x46x44 cm. Vnútorné priestory domčeku pre kačky sú 48x32 cma preto je domček ideálny pre dvoch indických bežcov.

DUCKY_S_ROZMERY

Údržba a čistenie domčeku pre kačky

Domček vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína pre kačice však zvládnete behom chvíľky vďaka otváracej streche. Domček pre kačky je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom k tomu, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento domček pre kačice veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu domčeku

Domček pre kačky je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny a domčeky vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený domček pre kačice tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Domček neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento domček pre kačice má hmotnosť cca 10 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo vetre. Kurín však možno ľahko zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému. Domček má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Domček pre kačky DUCKY S - montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Rozmery balenia: 60x50x8 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)