Klietka pre prepelice CF179.20C

Kód: 0478
€117,99 €98,33 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Klietka pre prepelice, chov až 20 ks prepelíc, 1 poschodová klietka s 1 oddielom, zásobník na vajcia, trusník ,kŕmidlo a napájačka, 99x62x50 cm. Ak hľadáte klietku na chov prepelíc za skvelú cenu, potom pre Vás máme bezva tip. Klietka pre prepelice s vnútornými rozmermi 99 x 62 x 18 cm ponúkne prepeličkám bezpečné zázemie. Prepelice budú mať po celý deň prístup k jedlu a pitiu vďaka závesnému krmítku a napájačke. Každý chovateľ určite ocení znáškový zásobník, z ktorého si len jednoducho odoberiete čisté vajcia bez toho, aby ste museli chov prepelíc akokoľvek narušovať. Perfektný je aj kovový výsuvný trusník, ktorý veľmi uľahčí čistenie klietky. Klietka vyrobená z pozinkovanej ocele Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre prepelice CF179.20C

Klietka na prepelice vhodná na chov pre 20 ks prepeličiek, s rozmermi 99 x 62 x 50 cm. Jedná sa o 1 poschodovú klietku s 1 oddielom, ktorá je vybavená znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, trusníkom, kŕmidlom a napájačkou.


Rozmery klietky pre prepelice

Rozmery zložené klietky pre prepelice vrátane nožičiek a znáškových zásobníkov sú 99 x 62 x 50 cm.
Vnútorné rozmery klietky 
sú: 99 x 62 x 18 cm.
Celkom je klietka vhodná na chov až 20 ks prepelíc.


Systém kŕmenia a napájania

Klietka je vybavená závesným kŕmidlom a závesnou napájačkou. Kŕmidlo aj napájačka sú vyrobené z pozinkovanej ocele.


Znáškový zásobník na prepeličie vajcia

Sklon základne zaistí samovoľné skotálenie vajec do znáškového zásobníka. Nebudete teda musieť riešiť poškodené či popraskané vajcia, vajcia pokryté stolicou alebo hľadať zabudnuté vajcia v klietke. Čisté a nepoškodené vajcia iba jednoducho odoberiete z znáškového zásobníka bez toho, aby ste museli rušiť prepelice a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Čistenie klietky pre prepelice

Čistenie klietky pre prepelice zvládnete behom chvíľky. Prácu totiž veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z klietky vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.


Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre prepelice CF179.20C

Videonávod na montáž:

Dodatočné parametre

Kategória: Drôtené klietky pre prepelice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Rozmery balenia: 105x62x12 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)