Fotopasca BUNATY FULL HD GSM DARČEK - 32 GB SD karta + dobíjacia SIM karta + kovový box v hodnote 57,97€

Kód: 0549
€315,99 €263,33 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Najnovšia fotopasca s GSM, časovačom, LCD displej a laserové ukazovátko. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 24 MP, video vo full HD kvalite. Objavte revolučnú fotopascu BUNATY FULL HD GSM, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia GSM fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón, e-mail alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, alebo na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotky je možné prezerať cez LCD displej, prepojením fotopasce cez USB konektor s počítačom, vložením SD karty do čítačky pamäťových kariet, alebo využiť praktické úložisko fotiek (cloud).

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca BUNATY FULL HD GSM

Fotky a video odosiela do 3 minút na mail, cloud, odosielanie cez SIM kartu, polohovateľná anténa, foto a video ukladá na 32GB SD kartu, uhol snímania 55°, 24MP foto, FULL HD video v dĺžke 1 minúta, časovač pre nastavenie času snímania, laserové ukazovátko pre zameranie priestoru na snímanie, USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty, LCD display vpredu pod krytom, certifikácia IP 67  prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu), tepelné pohybové čidlo, prísvit 940nm – infračervené neviditeľné do 10 – 15 m, napájanie cez 8x AA (tužkové batérie), možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímkov zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci. Fotopasce Bunatyvytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadenípokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový darček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasci + SIM kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Kovový box sa postará o to, aby fotopasca bola chránená pred poškodením a pred zlodejmi. Dobíjacia SIM karta, je bez záväzkov u operátora, a umožní Vám ľahké dobíjanie kreditu kedykoľvek budete potrebovať. Na fotopasce s GSM modulom potrebujete SIM kartu, na ktorej je aktivovaný internet. Následne je možné využiť funkcie zasielania záznamu z fotopasce na telefón alebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma-X

Majte situáciu vždy pod kontrolou

Fotopasca BUNATY s FULL HD rozlíšením a GSM funkciou odosiela zachytené snímky na e-mail alebo mobil, a to do iba 3 minút od detekcie pohybu. S touto fotopascou ste schopní okamžite reagovať na narušiteľa, napríklad zlodeja, a zachytiť ho tak priamo pri čine. Alebo sa môžete nechať strhnúť fascinujúcimi snímkami zvierat.

fotopast-bunaty-gsm-okamzite-odesilani


Fotopasca šitá na mieru

Fotopasca s modulom GMS bude Vašim pomocníkom šitým na mieru! V menu fotopasce na displeji jednoducho nastavíte, odkedy dokedy má byť aktívna. Zabudnite na zahltenú kartu plnú nepotrebných snímok, fotopasca bude fotiť iba tak, ako vy potrebujete.
   Fotopast-Bunaty--s-GSM-casovani-dle-potreb


Ultra presné zameranie

Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej na zadnej strane prístroja, alebo je tak malý, že na ňom nie je skoro nič vidieť, čo je k ničomu. S takýmito fotopascami je problém s inštaláciou aj zameraním. Malý displej jednoducho neumožní fotopascu zamerať tak, aby dokonale snímala daný priestor. Fotopasca z radu Bunaty full HD je ale výnimkou a postará sa o ultra presné zameranie. Vďaka jeho vhodne umiestnenému displeju budete presne vidieť, čo budete snímať. Navyše si za zhoršených svetelných podmienok môžete pomôcť laserovým ukazovátkom.

fotopast-display-laser


Fotky za pár eur

Pre použitie fotopasce je nutné vložiť dátovú SIM kartu, ktorú možno ľahko zaobstarať za nízku cenu. Najlacnejší spôsob prijímania fotografií je nastavenie e-mailových notifikácií na mobile. Oznámenie o správe sa zobrazí priamo na displeji mobilu. Náklady sa pohybujú medzi 2 - 4    mesačne za neobmedzené fotografie, a to všetko bez záväzkov u operátora. Fotopasca BUNATY taktiež umožňuje odosielanie snímkov do cloudu pre maximálne pohodlné prezeranie.

fotopast-bunaty-gsm-odesilani-pres-SIM


Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca BUNATY FULL HD GSMrobustnú konštrukciu a odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor, dážď ani mráz túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.

Fotky-z-fotopasti


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov. Fotopasca BUNATY full HD GSM patrí medzi dlhodobo najpredávanejšie fotopasce s GSM modulom v Českej republike podľa porovnávača cien HEUREKA.

Fotopast-bunaty-GSM-nejprodavanejsi

 

Video z fotopasce - jeleň

 
Náš tip

Využite nové české cloudové úložisko fotiek pre fotopasce s GSM modulom. K dispozícii je mobilná aplikácia pre telefóny andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY FULL HD GSM

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce s GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Rozmery balenia: 18x18x18 cm
Rozmery zariadenia: 13x8x6 cm
Rozlíšenie: 24 MP
Rozlíšenie videa: FULL HD
Maximálne rozlíšenie video: FULL HD
Rýchlosť spúšte: 0,5 s
Přísvit: 940nm úplne neviditeľný
Dosvit: 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu: 55°
Batérie: 8x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Záber PIR: 55 ° - ideálny pre univerzálne použitie
Reálny dosah PIR (človek): 15 až 25 metrov podľa situácie
Displej: 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Porty: USB a externé napájanie
Obsah balenia: Fotopasca, manuál, USB kábel
Pamäťová jednotka: SD karty
Prezeranie foto na LCD: ÁNO
Prehrávanie video na LCD: ÁNO
GSM brána (odosielanie snímok): ÁNO
Záznam foto + video: ÁNO
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)