Fotopasca BUNATY MICRO 4K DARČEK - 32 GB SD karta v hodnote 15,99€

Kód: 0546
€155,99 €129,99 bez DPH
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Profesionálna fotopasca 7x7x5 cm. Nastavenie cez mobilný telefón, uhol snímania 60°, rozlíšenie 32 MP a video v 4K. Uhol snímania 60°, rozlíšenie 32 MP a video v rozlíšení 4K. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Všetky nastavenia, sa vzhľadom k jej veľkosti vykonávajú cez mobilný telefón, pomocou jednoduchej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť micro SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca BUNATY MICRO 4K

Nastavenie a sťahovanie foto cez Bluetooth v mobilnej aplikácii, foto a video ukladá na 32GB SD kartu, uhol snímania 60°, možnosť súčasne snímať foto aj video, 32MP foto, 4K video v dĺžke 1 minúta, časovač pre nastavenie času snímania, časozber, USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty, certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu), tepelné pohybové čidlo, prísvit 940 nm - prisvietenie do 10 - 15m, napájanie cez 4x AA (ceruzkové batérie), možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Úplne bezhlučne a neviditeľne vytvára kvalitné snímky a videá so zvukom aj za šera alebo v noci. Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie.

Malá veľkosť pre dokonalé maskovanie

Fotopasca Bunaty micro 4k je takmer o polovicu menšia ako malá a najpredávanejšia fotopasca v ČR Bunaty Mini. Rozmer fotopasce je iba 7x7x5 cm. Svojou veľkosťou a vzhľadom sa stáva dokonale maskovanou pascou, s ktorou Vám nič neunikne.
  nejmensi-fotopast-na-svete


Kvalita záznamu, ktorá Vás nadchne

Najväčšou prednosťou tejto fotopasce je jej extra malá veľkosť, a predovšetkým kvalita zhotoveného záznamu. Fotopasca Bunaty micro vytvára fotografie s rozlíšením 32 MP a video v rozlíšení 4K. Uhol snímania je neuveriteľných 60°. Vďaka týmto parametrom sa právoplatne radí medzi najlepšie na svete.

fotopast-bunaty-micro-4-k2


Najmodernejšie technológie v najmenšom prevedení

Fotopasca Bunaty micro 4K je najmenšou fotopascou na trhu, napriek tomu je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá z nej robí špičku vo svojej kategórii. Disponuje totiž inteligentnými funkciami, ako je časovač, schopnosť súbežne fotografovať aj natáčať, pričom dokáže vytvoriť až 9 fotografií v tesnom slede za sebou a ďalšie tisíce fotiek, ktoré automaticky ukladá na micro SD kartu. Pokiaľ je SD karta zaplnená, inteligentná funkcia ju začne automaticky prepisovať novými záznamami. Všetky nastavenia sa vzhľadom k jej veľkosti vykonávajú cez telefón, pomocou jednoduchej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). Fotopascu jednoducho spárujete so svojim mobilným telefónom cez Bluetooth a pohodlne nastavíte behom okamihu.

fotopast-bunaty-micro-4k


Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca Bunaty micro 4K,robustnú konštrukciu a vnútorné výstuže, odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor ani dážď túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY MIKRO 4K

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Rozmery balenia: 11x8x16 cm
Rozmery zariadenia: 7x7x5 cm
Rozlíšenie foto: 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto: 32 MP
Rozlíšenie videa: 4 K
Maximálne rozlíšenie videa: 4 K
Rychlost spouště: 0,25 s
Dosvit: viac ako 20 metrov
Uhol záberu: 60°
Batérie: 4x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek): viac ako 15 m
Porty: USB
Prohlížení foto na LCD: NIE
Závit pre statív: ÁNO
Záznam foto + video: ÁNO
Displej: NIE
Obsah balenia: Fotopasca, manuál, USB kábel
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)